Mambo od podstaw – Kraków – 30.01.2019

Salsa on2, Mambo, nazywana również New York, stworzona została w latach 70. przez Eddiego Torresa, poprzez połączenie oryginalnego Mambo z latin hustle i innymi stylami tańca takimi jak pachanga i boogaloo. Styl ten różni się od salsy LA (Salsy on1) delikatnością, zmysłowością oraz mocno zaznaczonymi akcentami. Salsa NY daje tancerzowi wiele możliwości i swobody – dowodem na to jest fakt że tańczą go głównie największe gwiazdy salsy.

————————–
Jeśli szukasz przygody (uwaga, niewykluczone, że przygoda nagle okaże się być całym Twoim życiem!), chcesz poznać masę młodych, pozytywnie zakręconych ludzi, a co najważniejsze nauczyć się techniki, która pozwoli nabrać Ci pewności siebie i dzięki której odnajdziesz się na każdej imprezie tanecznej, nie mogłeś lepiej trafić!

————————–
Zajęcia poprowadzą Sofia Koshak i Adrian Stańko ! Miłośnicy muzyki a w szczególności tej granej z winyli; ciągle dążący do perfekcyjnych footworków i prowadzeń. Tańczący chyba na wszystkich parkietach festiwalowych w Polsce i za granicą (Moskwa, Berlin, Wiedeń, Kijów)